Anasayfa>Kurumsal>Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

 

          Loft Tasarım Aydınlatma üye ve müşterilerinin e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgilerini hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamaz, satmaz, paylaşmaz ve kötüye kullanmaz.

Kayıt;

Bu siteye üye olmak için kullanıcı önce bir kayıt formu doldurmalıdır. Kayıt sırasında kullanıcıdan kişisel (ad soyad, doğum tarihi gibi) ve iletişim bilgileri (telefon, e-mail gibi) istenmektedir. Bu bilgiler, ürün siparişlerinizde ve sitede bulunan diğer uygulamalarda (yorum yap, arkadaşına gönder gibi) üye profili belirlemede kullanılabilir.

Kullanıcı Adı ve Şifre;
Kullanıcının hesabına, sadece ona ait kullanıcı adı ve şifresiyle erişilebilmek mümkün olacaktır.
Kayıt esnasında belirttiğiniz .bilgiler sizden daha sonra alışveriş esnasında giriş yapmak için istenecektir.

Bilgi Yayınlama;
Kullanıcının siteye bıraktığı sipariş talepleri ve kayıt esnasında belirtilen kişisel ve iletişim bilgileri sitenin herhangi bir yerinde diğer kullanıcılarla paylaşılmamaktadır. Bu bilgileri görüntüleme yetkisi sadece site yetkililerine açıktır. Bu alanlara kişisel bilgileri bırakma kararını verirken bu durum göz önüne alınmalıdır.

Bilgileri Güncelleme;
Kullanıcı, üyeler alanında yer alan linkler yoluyla dilediği zaman sitede bulunan, kendisiyle ilgili bilgileri ve şifresini güncelleyebilir.

Log Dosyaları;
Site yönetimi, trendleri görme, kullanıcı hareketlerini izleme, kullanımı arttırmak için demografik bilgi toplama amacıyla IP adreslerini kullanır. IP adresleri kullanıcıların kimliğini tespit etme imkanı vermez. Sadece hangi sayfaları ne zaman gezdiği v.b bilgileri toplayarak siteyi yönlendirmede kullanır.

Sipariş;
Sipariş formlarımızda kullanıcıdan bilgi istemekteyiz. Bu bölümlerde kullanıcı iletişim bilgilerini (isim, adres vb.) vermelidir. Bu bilgiler, müşterinin siparişine ait ödemeyi almak, siparişi teslim etmek ve fatura kesmek için kullanılacaktır. Eğer ödeme veya teslimatta sorun yaşanırsa bu bilgiler kullanıcı ile temasa geçmek için kullanılacaktır.

Güvenlik;
Bu sitede kullanıcıya ait bilgilerin emniyeti için her türlü önlem alınmıştır. Kullanıcıların rahatça ve güvenli bir şekilde siteyi gezinmeleri, ürünleri incelemeleri ve sipariş verebilmeleri için tüm gerekli altyapı sağlanmıştır.

SSL Nedir?
SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.
Sitemizin güvenliği 128 bitlik SSL ile sağlanmaktadır. Müşterilerimizin kişisel bilgileri ticari ahlakımız gereği hiçbir kişi ya da kurum ile paylaşılmaz. Ayrıca kredi kartı bilgileri hiçbir şekilde tarafımızdan sunucularımızda saklanmamakta ve hiçbir personel tarafından bilinmemektedir.

Saygılarımızla,

Loft Tasarım Aydınlatma