Anasayfa>Kurumsal>Hakkımızda

Hakkımızda

2003 Yılında kurmuş olduğumuz Loft Tasarım Aydınlatma İmalatı her geçen gün tecrübesine tecrübe katmakta, sizlere en yeni ürünleri kaliteli ve uygun fiyatlara sunmaktadır.

Ankara Siteler de bulunan imalathane ve mağazamızdan Türkiye'nin her yerine hizmet vermekteyiz. Firmamız kendi alanında son moda dekoratif aydınlatma tasarımları imalatı yapmaktadır. Duvar Aplikleri , Masa Lambaları , Lambader (Yerden Aydınlatma) , Tavan Sarkıt , Avize , Abajur , Pileli Abajur Şapkası , Düz Kumaş , Abajur Şapkası , Pvc Abajur Şapkaları İmalatı , Ağaç Feneri Sarkıtları İmalatı , Tel Kafes Sarkıt , Metal , Alüminyum Sıvama Sarkıt  ve Aplik Çeşitleri , Dekoratif Endüstriyel Aydınlatma , Halat , Urgan Aydınlatma , Su Borusu , Tesisat Aydınlatma imalatı yapmaktayız.

Proje ve Tasarımlarınız uygulamalı olarak size sunulur. Kişiye , Mekana , Firmaya Özel Aydınlatma Seçenekleri Otel , Cafe , Restaurant , Ev , Ofis , Mağaza vb... mekanlarınıza kalite , Şık'lık ve aydınlık katmak isterseniz Ankara Sitelerde'ki Mağazamızda geniş ürün yelpazemizi görüp size uygun modelleri ya da istediğiniz modelleri geliştirip sunmak aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Saygılarımla
Loft Tasarım Aydınlatma İmalatı
Kahraman Haydar Kurnaz